filemon napisał(a):

Dodam jeszcze od siebie, że argument o specyficznym ubiorze (a więc byciu lewakiem!), przeszedł moje najśmielsze oczekiwania
|
Bycie lewakiem to On potwierdził kandydujac z ramienia Komunistycznej Parti Polski zwanej SLD.
Czy osoba ideowa, konserwatywna, przywiązana do tradycji bedzie nosiła torebkę, koszulkę z Che lub arafatkę ?