Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9254
Stary 03.02.2014, 07:48
filemon napisał(a):Wyświetl post
Dodam jeszcze od siebie, że argument o specyficznym ubiorze (a więc byciu lewakiem!), przeszedł moje najśmielsze oczekiwania
Bycie lewakiem to On potwierdził kandydujac z ramienia Komunistycznej Parti Polski zwanej SLD.
Czy osoba ideowa, konserwatywna, przywiązana do tradycji bedzie nosiła torebkę, koszulkę z Che lub arafatkę ?
Odpowiedz cytując