szprotson napisał(a):

hah, no tak, przeciez wtedy własnie powstała słynna obroną na "Dudkę" tudziez "spiocha"
Ale tak jak pisza wyzej, gdzie jest napadzior albo chociaz jedna piata napadziora?
|
Jak się Smuda uprze to Szewczyk będzie zmieniał Brożka ewentualnie Klarić, który ponoć jest lepszy od polskich rówieśników. No ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
Serio to potrzebny jest napastnik na teraz. Sam Paweł nie wystarczy, nawet jak daj mu Panie Boże zdrowie zagra bez kontuzji, to kiedyś przyjdą dwie-trzy słabsze kolejki i noga może zadrżeć.