Wyświetl pojedynczy post
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67330
Stary 03.02.2014, 00:07
Dudka kojarzy mi się głównie z meczem z Blackburn. Jeden z niewielu moich meczów na Reymonta, super atmosfera, ale ten błąd Dudki... :/

Niech go biorą i sprzedają Chaveza, Smuda i tak za nim nie przepada szczególnie.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując