s1mone napisał(a):

Śmieszny jest ten kontrast, gdzie w jednym miejscu piszesz o zachowaniu poziomu dyskusji, a w drugim, że ktoś był ubrany w 'pedalskie szmaty'.
Ale nie będę dalej polemizował. Nie ma o czym.
|
A czy pisze nieprawde ? Jak to mam nazwać ? I co w tym jest dziwnego. Jeśli ktoś ubiera jakieś szmaty i jest osobą publiczną i reprezentującą mój ukochany klub i całą "wiślacką rodzinę" mam prawo to ocenić.
Jeżeli nazwanie czegoś po imieniu Ciebie bulwersuje to widać jesteś wyznawcą poprawności politycznej.