Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9246
Stary 02.02.2014, 23:12
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Śmieszny jest ten kontrast, gdzie w jednym miejscu piszesz o zachowaniu poziomu dyskusji, a w drugim, że ktoś był ubrany w 'pedalskie szmaty'.

Ale nie będę dalej polemizował. Nie ma o czym.
A czy pisze nieprawde ? Jak to mam nazwać ? I co w tym jest dziwnego. Jeśli ktoś ubiera jakieś szmaty i jest osobą publiczną i reprezentującą mój ukochany klub i całą "wiślacką rodzinę" mam prawo to ocenić.

Jeżeli nazwanie czegoś po imieniu Ciebie bulwersuje to widać jesteś wyznawcą poprawności politycznej.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 02.02.2014 o godz. 23:18.
Odpowiedz cytując