Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9243
Stary 02.02.2014, 22:47
Adam.M79 napisał(a):Wyświetl post
Teraz to trochę Cię fantazja poniosła. Szanując Twoje poglądy i innych, po pierwsze z hasłem "klub zawsze zrzeszał ludzi o konkretnych poglądach" to trochę się rozpędziłeś , po drugie Ty akurat nie będziesz decydował o tym kto jest Wiślakiem kto nie, po trzecie jakbyś zrobił na stadionie ankietę o poglądy polityczne to byś się chłopie zdziwił oj zdziwił
Co nie zmienia faktu, iż Żuraw zrobił po prostu GŁUPIO.
Poglądy na Reymonta od dekad wyrażane są przez Wiślaków jasno i czytelnie. Nie piszę o Heńku co na Wisłę chodzi na mecze a w tygodniu o klubie zapomina, piszę o aktywnych kibicach. Ankiety? Nie trzeba ich robić by wiedzieć, że i lewaki się na Wiśle znajdą. Tyle tylko, że mają na trybunach za przeproszeniem gówno do gadania.
Odpowiedz cytując