serek.c2 napisał(a):

To trzeba Ci napisać dekalog, żebyś wiedział jakie wartości na Wiśle są mile widziane a jakich nie chcemy na Reymonta widzieć? Zawiść i nienawiść - jesteś chłopie normalny? Jasno stawiamy sprawę, jeśli Żurawski chce bawić się w politykę i ramię w ramię iść do wyborów z czerwonymi niech zbiera manatki i wynocha z klubu. Z takimi poglądami może sobie być ambasadorem St Pauli.
Nie wiem czego tacy kibice jak Ty nie rozumieją? Na Wiśle od zawsze obowiązywały czytelne zasady, kub zrzeszał kibiców o konkretnych poglądach. Nie ma tu miejsca na lewackie "wartości". Chcesz napisać, że nie my o tym decydujemy? To wychyl się na stadionie ze swoimi przekonaniami...
|
Teraz to trochę Cię fantazja poniosła. Szanując Twoje poglądy i innych, po pierwsze z hasłem "klub zawsze zrzeszał ludzi o konkretnych poglądach" to trochę się rozpędziłeś

, po drugie Ty akurat nie będziesz decydował o tym kto jest Wiślakiem kto nie, po trzecie jakbyś zrobił na stadionie ankietę o poglądy polityczne to byś się chłopie zdziwił oj zdziwił

Co nie zmienia faktu, iż Żuraw zrobił po prostu GŁUPIO.