Wyświetl pojedynczy post
Adam.M79
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9240
Stary 02.02.2014, 22:24
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
To trzeba Ci napisać dekalog, żebyś wiedział jakie wartości na Wiśle są mile widziane a jakich nie chcemy na Reymonta widzieć? Zawiść i nienawiść - jesteś chłopie normalny? Jasno stawiamy sprawę, jeśli Żurawski chce bawić się w politykę i ramię w ramię iść do wyborów z czerwonymi niech zbiera manatki i wynocha z klubu. Z takimi poglądami może sobie być ambasadorem St Pauli.

Nie wiem czego tacy kibice jak Ty nie rozumieją? Na Wiśle od zawsze obowiązywały czytelne zasady, kub zrzeszał kibiców o konkretnych poglądach. Nie ma tu miejsca na lewackie "wartości". Chcesz napisać, że nie my o tym decydujemy? To wychyl się na stadionie ze swoimi przekonaniami...
Teraz to trochę Cię fantazja poniosła. Szanując Twoje poglądy i innych, po pierwsze z hasłem "klub zawsze zrzeszał ludzi o konkretnych poglądach" to trochę się rozpędziłeś , po drugie Ty akurat nie będziesz decydował o tym kto jest Wiślakiem kto nie, po trzecie jakbyś zrobił na stadionie ankietę o poglądy polityczne to byś się chłopie zdziwił oj zdziwił
Co nie zmienia faktu, iż Żuraw zrobił po prostu GŁUPIO.
Odpowiedz cytując