shaggy napisał(a):

Nie wiem jakie traumy ToTylkoJa i krwawy przechodzili w przeszłości albo może przechodzą obecnie....Jeśli to urazy związane z dymaniem ich klubu przez ostatnie lata to jeszcze pół biedy, ale jeśli to doświadczenia czysto życiowe pozostaje mi współczuć...
|
Napisz jak będziesz wiedział bo chyba mało wiesz.
Na teksty na poziomie gimbazy nie ma co odpowiadać nawet. Jak napiszesz coś z sensem to pogadamy
