lazy napisał(a):

Przestań .......ić od rzeczy i sugerować komuś jakieś kompleksy czy nienawiść, czy cokolwiek innego... Facet, który dobrze grał w piłkę, pcha się do polityki, o której nie ma zielonego pojęcia, za pośrednictwem partii, która jest spadkobierczynią kurestwa, które gnębiło Nasz Kraj przez blisko pół wieku. Do tego wszystkiego wykorzystuje Nasz Klub, którego jest nawet w tej chwili pracownikiem.
Mało, aby wyrazić dezaprobatę
