AS82 napisał(a):

Jakby tak było to L.Kaczyński opublikowałby cały raport ,a Skarb Państwa nie musiałby przez Macierewicza wypłacać milionowych odszkodowań.
Macierewicz słynie z pomawiania niewinnych ludzi co robił na początku lat 90 , zrobił to samo przy nieudolnym rozwiązywaniu WSI ( okrzykniętym sukcesem pod PISowskich lemingów ),a to co robi wokół Smoleńska to jest już szczyt kure*twa.
|
Może by i opublikował, ale nie zdążył, bo w czasie gdzie szukano jego zwłok raport przejął Komorowski (jako jedyny z PO głosował przeciw likwidacji WSI), którego postać przewija się w tym aneksie do raportu w kilku wątkach dlatego tak pilnie chciał się do niego dostać....
Co do przegrywanych przez MON procesów - część członków komisji jasno twierdzi, że pod pozorem "tajemnicy" i "ochrony bezpieczeństwa państwa" kolejni MON odmawiają przesłania do sądów teczek danych osób i MON samo proponuje ugodę i wypłatę odszkodowania. Sądy w takiej sytuacji nie dysponując materiałem dowodowym de facto muszą uznać racje skarżących...
MON Przegrywa Procesy ws. WSI Na Swoje Życzenie
http://www.youtube.com/watch?v=bNZ1t3TUH94
Szkoda też, że każdy płacze, że wypłacono milion zł odszkodowania (co tam 6-7 milionów wydanych na komercyjny koncert Madonny przez Muchę), ale jakoś nikt nie powie ile milionów/miliardów dzięki likwidacji WSI polskie państwo oszczędziło bo ludzie z WSI stracili zarobek, skończył się dla nich "przetargi" i handel bronią czy interesy ze słynnym "Pruszkowem" :
http://www.wprost.pl/ar/397766/Masa-...ia-trzepakowa/
Przypomnę też wypowiedź znanego polityka PO od służb, który niestety zmarł w ubiegłym roku, a dziś mógłby co nieco powiedzieć o tej służbie, Konstanty Miodowicz :
Cytat:
|
"Służby WSI są spenetrowane przez różnej maści obce wywiady, mają mentalność z dawnej epoki. Ludzie tacy jak Dukaczewski powinni straszyć w rezerwatach komunizmu"
|
O zbrodniach
faszystowskiej IV RP słyszymy wszyscy od 2007r. Tyle, że kiedy przychodzi do UDOWODNIENIA tych straszliwych działań to jakoś ani prokuratura nie potrafi nic znaleźć, ani sądy skazać. Nawet osławione komisje śledcze też nic sensownego nie znalazły, co potwierdzali nawet bardziej uczciwi posłowie Partii Miłości (vide A. Czuma).
Zostały tylko propagandowe hasła o "
dusznej atmosferze"
http://www.youtube.com/watch?v=r7LYaL1uFI0