Smuga napisał(a):

|
Według Ciebie Dukaczewski, Szczepański i inni związani z WSI są niewinni? Skoro WSI były takie efektywne, to dlaczego przez tyle lat nie wyłapano żadnego szpiega? Afera FOZZ, w którą WSI były dość mocno zamieszane nie istniała? Nie chcę już mówić o infiltracji WSI przez wywiad głównie rosyjski. Genezę istnienia tych służb i ich głęboką degrengoladę opisał Cenckiewicz w książce "Długie ramię Moskwy". Jeżeli chodzi o Smoleńsk, to jakoś o konieczności sporządzenia nowych kopii czarnych skrzynek po prawie 4 latach od katastrofy oraz niepełnej opinii prokuratury w sprawie próbek jakoś nie raczyłeś się wypowiedzieć...
|
Ja nie bronie WSI tylko mowie ze Macierewicz to partacz ,który szkalowal niewinnych ludzi ,a ze Smoleńska Macierewicz zrobił cyrk