Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
darksun
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
9225
02.02.2014, 19:48
lazy
napisał(a):
Prosze ułożyć zatem dekalog dla obecnych i byłych pracowników naszego klubu.
DEKALOG PRAWDZIWEGO WIŚLAKA
Że też ktoś coś takiego może napisać... Kapka też jest ok?
darksun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do darksun
Znajdź inne posty napisane przez darksun