Smuga napisał(a):

|
wszystko, to , co Macierewicz stwierdził w swoim raporcie jest prawdą
|
Jakby tak było to L.Kaczyński opublikowałby cały raport ,a Skarb Państwa nie musiałby przez Macierewicza wypłacać milionowych odszkodowań.
Macierewicz słynie z pomawiania niewinnych ludzi co robił na początku lat 90 , zrobił to samo przy nieudolnym rozwiązywaniu WSI ( okrzykniętym sukcesem pod PISowskich lemingów ),a to co robi wokół Smoleńska to jest już szczyt kure*twa.