Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25658
Stary 02.02.2014, 19:29
Smuga napisał(a):Wyświetl post
wszystko, to , co Macierewicz stwierdził w swoim raporcie jest prawdą
Jakby tak było to L.Kaczyński opublikowałby cały raport ,a Skarb Państwa nie musiałby przez Macierewicza wypłacać milionowych odszkodowań.
Macierewicz słynie z pomawiania niewinnych ludzi co robił na początku lat 90 , zrobił to samo przy nieudolnym rozwiązywaniu WSI ( okrzykniętym sukcesem pod PISowskich lemingów ),a to co robi wokół Smoleńska to jest już szczyt kure*twa.