Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9220
Stary 02.02.2014, 18:45
Sprawa Żurawskiego powinna mieć tylko jeden finał - odejście z klubu. Nie chodzi już sam fakt kandydowania z jakiejś konkretnej listy, ale samo zaangażowanie się w politykę. Oczywiście każdy ma swoje poglądy i ma prawo je wyrażać, lecz takie miejsce jak klub nie powinno stanowić narzędzia do robienia sobie kampanii wyborczych. Ciekawe jak się zachowają włodarze. Minęło już kilka dni od tej wiadomości a komunikatów z klubu brak. Przy okazji przypomniała mi się pewna sytuacja sprzed kilku lat. Po aferze hazardowej kilku pracowników Wisły (m.in Falk i Ochalik) opublikowało list otwarty do Premiera RP. Skończyło się wyrzuceniem tych osób z klubu, chociaż sprawa była małego kalibru, a i list opublikowano w słusznej spawie. Wychodzi, więc na, to , że miał rację Orwell pisząc, że: "Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze".
Ostatnio edytowane przez Smuga : 02.02.2014 o godz. 19:48.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując