domin_czyzyny napisał(a):

Może nie wyraziłem się jasno. On wielokrotnie wyglądał jak ciota, także na oficjalnych uroczystościach klubu.
A jak myślisz jakie zwyczaje panują w srodowisku kreatorów mody, w którym Maciej Żurawski czuje się jak ryba w wodzie. Swoim startem z rego lewackiego (komunistycznego) ugrupowania tylko potwierdza brak zasad i przyzwoitości.
|
Chłopie, ale ty jesteś prymitywny.
Nie sądziłem, że tacy ludzie jeszcze istnieją, raczej myślałem, że tylko w fikcji literackiej czy filmach, ew. na spotkaniach radio Maryja i TV Trwam
Jak można tak generalizować i wrzucać do jednego worka. To, że ktoś się interesuje modą, czy tam lubi się ubierać trochę 'inaczej' nie ma żadnego wpływu na poglądy polityczne. Tak samo bycie gejem nie ma nic wspólnego z tym czy ktoś jest lewakiem czy nie.
Jakie Maciek jest ma poglądy to jego sprawa, ale w sumie wstyd, bo akurat ta partia jest kojarzona w komuną najbardziej. Inna sprawa, że niektórzy ludzie mają klapki na oczach i nie widzą, że cała Unia Europejska jest lepiej zorganizowaną akcją pt. ZSRR. Jedyna różnica polega na tym, że ZSRR prowadził rządy terroru, zmuszając swoich obywateli do posłuszeństwa we wszelkich sferach życia, a UE zawęża swoje działania do sfery finansowo ekonomicznej.
Ja np. każdym rodzajem lewactwa gardzę, jestem prawicowy aż do bólu, np. uważam, że w Polsce w sejmie nie ma nawet jednej prawicowej partii, tylko centrolewicowe i strictle lewicowe. Także, z reguły nie mam na kogo głosować. Generalnie cała polityka w Polsce to jedno wielkie gówno w tym momencie, żadna partia nie potrafi (a raczej nie chce) nic zmienić, tylko ryj przy korycie za każdym razem inny w zależności od tego kogo wybierze naród.
Maciek jako pracownik klubu powinien się trzymać od polityki z dala. Jeśli chce startować to powinien zrezygnować. Nie zmieni to jednak faktu, że nie zamierzam po nim jechać za poglądy lewicowe, bo był po prostu świetnym piłkarzem. Jeśli ja miałbym kogoś jechać za poglądy bardziej lewicowe od moich to musiałbym jechać po 3/4 świata. Szkoda czasu i zdrowia.
Nie zmienia to faktu, że wyzywanie kogoś od ciot na forum bo się interesuje modą jest przykładem skrajnego idiotyzmu i zastanawia mnie czemu moderatorzy takie prymitywne zagrywki w ogóle tu tolerują.