Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9214
Stary 02.02.2014, 17:07
szorstki napisał(a):Wyświetl post
O, to może jakiś zapis w jakimś regulaminie.
Nie wiem czego nie rozumiesz? Chyba normalnym jest, że klub sportowy może nie chcieć być wiązany z żadną opcją polityczną, ani wykorzystywany jako trampolina do Europarlamentu? Bo traci na tym wizerunkowo.

To jest elementarz, żadna firma czy korporacja nie pozwoli wiązać swojej marki z działaniami które mogłyby się niekorzystnie odbić na jej wizerunku i podzielić jej klientów.

Powtórzę pytanie - co tu jest trudnego do zrozumienia?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując