szorstki napisał(a):

|
O, to może jakiś zapis w jakimś regulaminie.
|
Nie wiem czego nie rozumiesz? Chyba normalnym jest, że klub sportowy może nie chcieć być wiązany z żadną opcją polityczną, ani wykorzystywany jako trampolina do Europarlamentu? Bo traci na tym wizerunkowo.
To jest elementarz, żadna firma czy korporacja nie pozwoli wiązać swojej marki z działaniami które mogłyby się niekorzystnie odbić na jej wizerunku i podzielić jej klientów.
Powtórzę pytanie - co tu jest trudnego do zrozumienia?