wolfy napisał(a):

|
... Chce się bawić w politykę - OK. Ale nie jako pracownik klubu.
|
O, to może jakiś zapis w jakimś regulaminie. Niezatapialny Zdzisław też zdaje się kiedyś kandydował na członka z ramienia byłej robotniczej i zjednoczonej (wtedy upubliczniło się jego TW). To może Zdzisław też powinien zrobić odlot.
A odwróćmy sytuację - ktoś następny będzie kandydował z PiS, PO, Gowina UPR czy kogo tam jeszcze. Będzie regulamin kibiców kto może a kto nie ?
A serio - niech sobie każdy z kandydatów przyszłych przemyśli czy warto. Żuraw chyba po prostu nie umie liczyć ;/