Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9211
Stary 02.02.2014, 12:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
... Chce się bawić w politykę - OK. Ale nie jako pracownik klubu.
O, to może jakiś zapis w jakimś regulaminie. Niezatapialny Zdzisław też zdaje się kiedyś kandydował na członka z ramienia byłej robotniczej i zjednoczonej (wtedy upubliczniło się jego TW). To może Zdzisław też powinien zrobić odlot.

A odwróćmy sytuację - ktoś następny będzie kandydował z PiS, PO, Gowina UPR czy kogo tam jeszcze. Będzie regulamin kibiców kto może a kto nie ?

A serio - niech sobie każdy z kandydatów przyszłych przemyśli czy warto. Żuraw chyba po prostu nie umie liczyć ;/
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując