Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9210
Stary 02.02.2014, 12:20
lazy napisał(a):Wyświetl post
Włos się jeży na głowie...

Prosze ułożyć zatem dekalog dla obecnych i byłych pracowników naszego klubu.
Jako kibice pełną gębą sami powinniście świecić przykładem.

Na razie świecicie bezinteresowną zawiścią i nienawiścią.
Ciekaw jestem jak mozna być na tyle bezczelnym żeby mówić innym jak mają żyć.
To trzeba Ci napisać dekalog, żebyś wiedział jakie wartości na Wiśle są mile widziane a jakich nie chcemy na Reymonta widzieć? Zawiść i nienawiść - jesteś chłopie normalny? Jasno stawiamy sprawę, jeśli Żurawski chce bawić się w politykę i ramię w ramię iść do wyborów z czerwonymi niech zbiera manatki i wynocha z klubu. Z takimi poglądami może sobie być ambasadorem St Pauli.

Nie wiem czego tacy kibice jak Ty nie rozumieją? Na Wiśle od zawsze obowiązywały czytelne zasady, kub zrzeszał kibiców o konkretnych poglądach. Nie ma tu miejsca na lewackie "wartości". Chcesz napisać, że nie my o tym decydujemy? To wychyl się na stadionie ze swoimi przekonaniami...
Odpowiedz cytując