Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9206
Stary 02.02.2014, 12:06
huberix napisał(a):Wyświetl post
mnie tam to po prostu wali. Dla kasy to mógłbym iść nawet do znienawidzonego prze ze mnie Pis-u. Mógłbym przytakiwać kaczorowi byle brać taką kasę. Może Żuraw wtopił gdzieś kasę, w klubie może kokosów nie dostaje to gdzieś dorobić trzeba.

Weź już dokonaj samo wykluczenia z tego forum i co lepsze ze struktur Kibiców Wisły Kraków.

Sprzedasz się za pieniądze? Sorry za dobitność ale jesteś zwykłą ''panią lekkich obyczajów'', która za kasę jest w stanie zrobić wszystko. Następnym krokiem będzie pójście na drugą stronę Błoń, oni tam przyjmują takich jak Ty.

Jeżeli nie masz honoru i dla pieniędzy zrobisz wszystko tłumacząc to ''takie czasy'' ''taki klimat'' to ja dziękuje za tak przyszłościowo wyglądającą Wisłę Kraków.



----
Teraz możecie mnie zjeść.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując