huberix napisał(a):

|
mnie tam to po prostu wali. Dla kasy to mógłbym iść nawet do znienawidzonego prze ze mnie Pis-u. Mógłbym przytakiwać kaczorowi byle brać taką kasę. Może Żuraw wtopił gdzieś kasę, w klubie może kokosów nie dostaje to gdzieś dorobić trzeba.
|
Weź już dokonaj samo wykluczenia z tego forum i co lepsze ze struktur Kibiców Wisły Kraków.
Sprzedasz się za pieniądze? Sorry za dobitność ale jesteś zwykłą ''panią lekkich obyczajów'', która za kasę jest w stanie zrobić wszystko. Następnym krokiem będzie pójście na drugą stronę Błoń, oni tam przyjmują takich jak Ty.
Jeżeli nie masz honoru i dla pieniędzy zrobisz wszystko tłumacząc to ''takie czasy'' ''taki klimat'' to ja dziękuje za tak przyszłościowo wyglądającą Wisłę Kraków.
----
Teraz możecie mnie zjeść.