Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4779
Stary 02.02.2014, 10:48
Dla mnie teoria spiskowa to ta, której nie można dowieść na rzetelnych danych, a taki jest raport MAK (...) Nie skupiajmy się na uderzeniu w brzozę, bo to nieprawda, trzeba sprawdzić, co tak naprawdę się wydarzyło – podsumowuje Glenn Jřrgensen.

To jest sedno sprawy. Czy jest w Polsce potrzeba ustalenia "co tak naprawdę się wydarzyło". Wiadomo, że władza robi wszystko żeby się czasem nie okazało. Wspierają te działania koalicjanci nocnej zmiany. Pytanie co na to "prawicowcy" czy to RN czy KNP. Czy przyłączą sie do huru ujadających na PiS czy Sakiewicza którzy tą sprawę traktują za najważniejszą. Czy się otrząsną i dostrzegą że bez rzetelnego wyjaśnienia co doprowadziło do katastrofy, Polska nigdy nie będzie wolna. To jest test dla tych ugrupowań, po której stronie staną.

A teksty "nigdy się nie dowiemy" które już od pierwszych chwil mają przekonywać że nie warto próbować nie są żadnym przyjęciem neutralności. Gdyby komuś taki pomysł przyszedł do głowy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując