Uran235 napisał(a):

Post roku 
Myślę, że Szymek też jest przeżarty degrengoladą moralną. To zainteresowanie fryzjerstwem jest przerażające.
Fryzura na głowie Lucasa też dobrze nie rokuje. Boguski? Teatr! Siedlisko dekadencji i zepsucia. W dodatku książki czyta, pewnie jakieś lewicowe ścierwo. Książki powinno się przecież palić.
Żuraw wpadł w kiepskie towarzystwo, to trzeba przyznać, bo jedną rzeczą strugać polityka, drugą robić to w SLD. Ale naprawdę, niektórzy tutaj powinni sobie wziąć na wstrzymanie.
|
Może nie wyraziłem się jasno. On wielokrotnie wyglądał jak ciota, także na oficjalnych uroczystościach klubu.
A jak myślisz jakie zwyczaje panują w srodowisku kreatorów mody, w którym Maciej Żurawski czuje się jak ryba w wodzie. Swoim startem z rego lewackiego (komunistycznego) ugrupowania tylko potwierdza brak zasad i przyzwoitości.