Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9204
Stary 01.02.2014, 20:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jakby nie patrzeć, obciach jak sam ...

Inna sprawa, że nie wydaje mi się żeby wielu kibiców Wisły na niego zagłosowało. Podejrzewam, że raczej to zadziała w drugą stronę - to Żurawski straci na tym wizerunkowo, a nie przyciągnie nowych wyborców.

Jak chłopak jest genderowy i/lub wierzy, że najlepiej było za komuny, to ma święte prawo startować z ramienia SLD. Byle nie wykorzystywał do tego Wisły. Chce się bawić w politykę - OK, ale nie jako pracownik klubu.
Dokładnie tak. Sedno całej dyskusji.

I mimo wszystko uważam, ze "ktoś" powinien z nim porozmawiać przed najbliższym meczem u siebie i grzecznie zapytać o komentarz w tej sprawie.
Jak on sobie to wyobraża, mając na uwadze z jaką opinią spotkało się to u kibiców klubu którego jest ambasadorem.
Odpowiedz cytując