wolfy napisał(a):

Jakby nie patrzeć, obciach jak sam ...
Inna sprawa, że nie wydaje mi się żeby wielu kibiców Wisły na niego zagłosowało. Podejrzewam, że raczej to zadziała w drugą stronę - to Żurawski straci na tym wizerunkowo, a nie przyciągnie nowych wyborców.
Jak chłopak jest genderowy i/lub wierzy, że najlepiej było za komuny, to ma święte prawo startować z ramienia SLD. Byle nie wykorzystywał do tego Wisły. Chce się bawić w politykę - OK, ale nie jako pracownik klubu.
|
Dokładnie tak. Sedno całej dyskusji.
I mimo wszystko uważam, ze "ktoś" powinien z nim porozmawiać przed najbliższym meczem u siebie i grzecznie zapytać o komentarz w tej sprawie.
Jak on sobie to wyobraża, mając na uwadze z jaką opinią spotkało się to u kibiców klubu którego jest ambasadorem.