Uran235 napisał(a):

|
Żuraw wpadł w kiepskie towarzystwo, to trzeba przyznać, bo jedną rzeczą strugać polityka, drugą robić to w SLD.
|
Jakby nie patrzeć, obciach jak sam ...
Inna sprawa, że nie wydaje mi się żeby wielu kibiców Wisły na niego zagłosowało. Podejrzewam, że raczej to zadziała w drugą stronę - Żurawski straci wizerunkowo, a nie przyciągnie nowych wyborców.
Jak chłopak jest genderowy i/lub wierzy, że najlepiej było za komuny, to ma święte prawo startować z ramienia SLD. Byle nie wykorzystywał do tego Wisły. Chce się bawić w politykę - OK. Ale nie jako pracownik klubu.