Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9195
Stary 01.02.2014, 18:13
Ja bardzo ceniłem Żurawia, ale moje zdanie jest takie. Jak pracuje dla Wisły to niech nie miesza się w politykę. Jak chce się bawić w politykę, to niech odejdzie z Wisły. Albo rybki, albo akwarium.
Odpowiedz cytując