nie wiem gdzie więc sprobuje tutaj
nie dalej jak wczzoraj ogladalem sobie dyskotekę doroslego czlowieka.i ku mojemu zdzziwieniu zaproszono tam pajaca neijakiego malenczuka....jakby ktos nei wiedzial to taki kraakus pochodzący z dolnośląskiej wiochy zabitej dechami "twórca" czegoś co nazwano hymnem . zaprezentowano także jego wystep na benefisie Kory ktory mial miejsce w Teatrze Stu w 95 roku.i ta ciota spiewa na tym benefisie "tramwaj pełen pawianów ciagną pasiaste wieprze" może by to podrzucić na kaluzy jako nowy hymn?
http://www.youtube.com/watch?v=SDgEgaU7f9c