|
Pytanie tylko ile Dudka myśli zarabiać? Chyba zdaje sobie sprawę z faktu, że jakby nie było jest na zakręcie swojej kariery. Wisła ma mocną kartę przetargową. A i sam Darek nie powinien oczekiwać kosmicznych zarobków. Ja bym tu widział roczny kontrakt, a jak się wykaże i przy okazji Wisła wyjdzie z zapaści finansowej to po tym roku można negocjować dalej.
Kolejna korzyść facet trafia do w miarę mocnego klubu, ale z wąską kadrą. Jeśli zdrowie i motywacja będzie to powinien bez przeszkód powrócić do formy i może nawet wywalczyć sobie miejsce w wyjściowej jedenastce.
|