Dudka moze byc , jesli tani to dobry krok, co prawda cienias z niego - ale przy terazniejszej polityce klubu to i tak niezle, troche doswiadczony, uniwersalny, Polak - wiec sie powinien dogadac ze Smuda, dla mnie to takie dobre uzupelnienie skladu ....ale ja kolejny raz pytam : GDZIE JEST KU..A NAPASTNIK


bo samym Brozkiem i jakims tam Kaminskim to raczej przez cala runde nie da sie grac, no chyba ze zalozeniem klubu jest dostanie sie tylko do 8 i olanie walki o LE, zeby sie jakis daleki wyjazd nie trafil zeby klubu nie obciazac finansowo - wiem ze to kpina ale naprawde po BC i Lysym Wezu to juz mozna sie wszystkiego spodziewac