|
Zapamiętałem Dudkę podobnie jak Szprotson - jeśli zbliży się do "swojego" poziomu na tę chwilę z miejsca wygryza Stjepanovica ze składu (bo myślę o nim w kontekście defensywnego pomocnika). Dodajmy do tego jego uniwersalność, to przy naszym stanie kadrowym jego zakontraktowanie raczej złym pomysłem nie jest. Tym bardziej, że kokosów żądał nie będzie.
|