Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67324
Stary 01.02.2014, 14:03
Zapamiętałem Dudkę podobnie jak Szprotson - jeśli zbliży się do "swojego" poziomu na tę chwilę z miejsca wygryza Stjepanovica ze składu (bo myślę o nim w kontekście defensywnego pomocnika). Dodajmy do tego jego uniwersalność, to przy naszym stanie kadrowym jego zakontraktowanie raczej złym pomysłem nie jest. Tym bardziej, że kokosów żądał nie będzie.
Odpowiedz cytując