darotsok73 napisał(a):

Łoo matko ,czytam tu co poniektóych i niedobrze mi się robi. Co to kogo obchodzi co robi Zurawski prywatnie ? Jego sprawa i tylko Jego. Żal ,Polska to kraj skrajności ,przypałów , oszołomów , fanatyków i zawistników. Ogarnijta sie drogie DZIECI. Poziom Naszego forum zjeżdża jak z Kasprowego na krechę. No cóż ,równacie( niektózi) do tych z za Błoń Ps.. Dla każdego myślącego jest oczywiste ze chodzi Maćkowi o dobre koryto. I raczej nic więcej.
|
Wyzywasz ludzi od dzieci, teraz wróć i przeczytaj swój post ponownie. Cytuje " Ps.. Dla każdego myślącego jest oczywiste ze chodzi Maćkowi o dobre koryto. I raczej nic więcej", nawet jeśli tak jest to czy ty uważasz, że jest to normalne? Potem się ludzie dziwią, że w kraju jest tak jak jest samemu dając przyzwolenie na tego typu procedery.
Co ja zresztą będę dyskutować z osobami które piszą "on po prostu chce się dorwać do koryta", "jego przekonania, jego sprawa", marnowanie czasu.
Jedyne co mogę dodać to to co napisał użytkownik powyżej - brak słów.