serek.c2 napisał(a):

Żenada... To jest postawa młodego pokolenia na Wiśle?
|
To nie jest postawa młodego pokolenia na Wiśle tylko nic nie znacząca opinia jakiegoś internetowego cymbała, który z Wisłą ma tyle wspólnego, że wejdzie na forum, zepnie się na Legię, pojedzie Bednarzowi i ewentualnie zarzuci dziesięcioma linkami z Football Menagera, kogo to nie trzeba kupić. Dobrze, ze takie moralne karły są tylko przed monitorem.
gypsy napisał(a):
|
Popieram kolegę. Mówienie o zdrajcy narodu itp. to chyba lekka przesada. Dla Maćka wielki szacunek za to, co robił dla nas przez lata. Jak każdy człowiek ma prawo mieć swoje poglądy, jakiekolwiek by one nie były. A mówienie "będąc kibicem/piłkarzem Wisły nie możesz robić/mówić/myśleć tego, tego i tego" jest dla mnie lekko śmieszne i niewiele różni się od komunizmu, który wielu z was przywołało w tym temacie.
|
Śmieszna to jest co najwyżej Twoja radosna twórczość na tym forum dziewczynko. Szacunek nie jest dany na wieki i można łatwo go stracić, co Pan Żurawski dla kilku srebrników więcej właśnie zrobił. Nie interesuje mnie to co było kiedyś, Żurawski wiążac się z partią, która ma krew wielu osób na rękach i która odpowiada za to, że Polska jest tak rozwinięta, a nie inaczej jest skończony u każdego normalnego Wiślaka. Oczywiście nie mówię tu o internetowych pokemonach, których kodeks moralny mamy zaprezentowany w kilku postach wyżej.
"Dla koryta wsyzstko".
Brak słów.