Uran235 napisał(a):

Post roku 
Myślę, że Szymek też jest przeżarty degrengoladą moralną. To zainteresowanie fryzjerstwem jest przerażające.
Fryzura na głowie Lucasa też dobrze nie rokuje. Boguski? Teatr! Siedlisko dekadencji i zepsucia. W dodatku książki czyta, pewnie jakieś lewicowe ścierwo. Książki powinno się przecież palić.
Żuraw wpadł w kiepskie towarzystwo, to trzeba przyznać, bo jedną rzeczą strugać polityka, drugą robić to w SLD. Ale naprawdę, niektórzy tutaj powinni sobie wziąć na wstrzymanie.
|
Z tą modą to raczej chodzi o to ,ze zdarzało mu sie ubierać jak pajac bo "taka moda". Żurawski był świetnym piłkarzem i nikt mu tego zabierać nie zamierza ale jak chce reprezentować nasz klub to niech nie wchodzi w układy z takimi ludźmi jak np senyszyn. Dopóki jest u nas to mamy prawo żądać od niego pewnych rzeczy.