darotsok73 napisał(a):

|
Dla każdego myślącego jest oczywiste ze chodzi Maćkowi o dobre koryto. I raczej nic więcej.
|
Świetnie, to może zaczniemy pochwalać takie zachowania? Brawo Maciuś! To nic, że startujesz z ramienia takiego bagna jak SLD, wiemy przecież, że chodzi Ci tylko o dobre koryto
Całkiem poważnie - interesuje mnie co Żurawski robi prywatnie, ponieważ pracuje w Wiśle i jest jej "ambasadorem". Kibice Wisły walczyli z komuną i są od zawsze kojarzeni z prawicowymi poglądami. Mnie każda osoba wąchająca się z komuchami mierzi i nie mam zamiaru tego ukrywać. Szacunku za sportowe osiągnięcia u mnie nie straci - jeśli jednak chce sobie politykować i "dorabiać się" (bidulek...) w takim "zaszczytnym" gronie, to droga do Europy wolna. Od Wisły niech jednak trzyma się z daleka.
huberix napisał(a):

|
mnie tam to po prostu wali. Dla kasy to mógłbym iść nawet do znienawidzonego prze ze mnie Pis-u. Mógłbym przytakiwać kaczorowi byle brać taką kasę. Może Żuraw wtopił gdzieś kasę, w klubie może kokosów nie dostaje to gdzieś dorobić trzeba.
|
Żenada... To jest postawa młodego pokolenia na Wiśle?