Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9175
Stary 01.02.2014, 12:09
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Dla każdego myślącego jest oczywiste ze chodzi Maćkowi o dobre koryto. I raczej nic więcej.
Świetnie, to może zaczniemy pochwalać takie zachowania? Brawo Maciuś! To nic, że startujesz z ramienia takiego bagna jak SLD, wiemy przecież, że chodzi Ci tylko o dobre koryto

Całkiem poważnie - interesuje mnie co Żurawski robi prywatnie, ponieważ pracuje w Wiśle i jest jej "ambasadorem". Kibice Wisły walczyli z komuną i są od zawsze kojarzeni z prawicowymi poglądami. Mnie każda osoba wąchająca się z komuchami mierzi i nie mam zamiaru tego ukrywać. Szacunku za sportowe osiągnięcia u mnie nie straci - jeśli jednak chce sobie politykować i "dorabiać się" (bidulek...) w takim "zaszczytnym" gronie, to droga do Europy wolna. Od Wisły niech jednak trzyma się z daleka.

huberix napisał(a):Wyświetl post
mnie tam to po prostu wali. Dla kasy to mógłbym iść nawet do znienawidzonego prze ze mnie Pis-u. Mógłbym przytakiwać kaczorowi byle brać taką kasę. Może Żuraw wtopił gdzieś kasę, w klubie może kokosów nie dostaje to gdzieś dorobić trzeba.
Żenada... To jest postawa młodego pokolenia na Wiśle?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 01.02.2014 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując