Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9173
Stary 01.02.2014, 11:53
Łoo matko ,czytam tu co poniektóych i niedobrze mi się robi. Co to kogo obchodzi co robi Zurawski prywatnie? Jego sprawa i tylko Jego. Żal ,Polska to kraj skrajności ,przypałów , oszołomów , fanatyków i zawistników. Ogarnijta sie drogie DZIECI. Poziom Naszego forum zjeżdża jak z Kasprowego na krechę. No cóż ,równacie( niektózi) do tych z za Błoń Ps.. Dla każdego myślącego jest oczywiste ze chodzi Maćkowi o dobre koryto. I raczej nic więcej.
Odpowiedz cytując