Ale chodzi o to, że komuchy dobrze to wykminiły, nazbierają znane osoby czy to celebrytów, sportowców, a średni Kowalski zagłosuje "na znaną twarz" i tak po raz kolejny postkomuna będzie w sejmie :( Trzeba w kampanii wyborczej działać w necie i "w terenie" ,aby zohydzić głosowanie na nich ;/
http://eurosport.onet.pl/pilka-reczn...rlamentu/shjv8