filemon napisał(a):

|
Jak dla mnie to obojętne z ramienia jakiej partii startuje, i tak go cenię, za to, co dla nas zrobił.
|
Popieram kolegę. Mówienie o zdrajcy narodu itp. to chyba lekka przesada. Dla Maćka wielki szacunek za to, co robił dla nas przez lata. Jak każdy człowiek ma prawo mieć swoje poglądy, jakiekolwiek by one nie były. A mówienie "będąc kibicem/piłkarzem Wisły nie możesz robić/mówić/myśleć tego, tego i tego" jest dla mnie lekko śmieszne i niewiele różni się od komunizmu, który wielu z was przywołało w tym temacie.