|
W Polsce wszyscy chca życ na wyzszym standardzie ale NIKOMU sie płacic nie chce ZA NIC! Najlepiej to dajcie za darmo wszystko, a my se odprowadzimy tyle ile sie nam bedzie chciało! A ze nam sie nie bedzie chciało to nie odprowadzimy. W Polsce juz to przerabiano, że szlachta nie chciała na nic sie składać w zwiazku z czym mielismy jedna z najsłabszych regularnych armii w Europie...cos w liczbie 3000-4000 tys regularnej armii...nie dziw ze potegą nie zostalismy. Polak tez chce miec najlepsza pubiczna TV na swiecie ale, co fascynujace, płacic mu sie równiez nie chce, co z kolei, znajac mentalnosc narodu, wcale nie dziwi. Taki przypadek to powinno jakies konsylium przeanalizowac.
Dla niektórych 10 zł miesiecznie to ZBYT WIELE! Natomiast na zachodzie takie abonamety to wielokrotnosc 10zł! Kazdy chaił by zeby TVP kreciła dokumenty klasy swiatowej tak? Tyle ze BBC, która własnie takie filmy robi, kasuje kazde gospodarstwo na cos koło 15 !!! funtów miesiecznie! Jaz zyc Cammeronie!?
Ostatnio edytowane przez kuba.j.g. : 01.02.2014 o godz. 02:42.
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
|