Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25641
Stary 31.01.2014, 22:05
sergio napisał(a):Wyświetl post
emj10 jak się czyta Twoje wypociny o satelicie, lewicy i abonamencie śmiech mnie ogarnia a zarazem przerażenie

Aż sie dziwię że człowiek coś takiego wymyśli. ps. nie wysilaj się i jak chcesz to odpisz na priv.
W takim razie słucham. Ja nie mam nic do ukrycia, aby przechodzić na priv.

Rozumiem, że satelita to sci-fi, a abonamentu nie powinno się płacić? Nie wiem natomiast o co chodzi z lewicą, czyżby o to zdjęcie?