sergio napisał(a):

emj10 jak się czyta Twoje wypociny o satelicie, lewicy i abonamencie śmiech mnie ogarnia a zarazem przerażenie
Aż sie dziwię że człowiek coś takiego wymyśli. ps. nie wysilaj się i jak chcesz to odpisz na priv.
|
W takim razie słucham. Ja nie mam nic do ukrycia, aby przechodzić na priv.
Rozumiem, że satelita to sci-fi, a abonamentu nie powinno się płacić? Nie wiem natomiast o co chodzi z lewicą, czyżby o to zdjęcie?