Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25634
Stary 31.01.2014, 15:40
Przecież już teraz mamy abonament od każdego gospodarstwa domowego. Co z tego, że nie mieszkam praktycznie na wsi, a płacić muszę, łącznie dwa abonamenty rocznie.

Jeśli weszłyby nowe zmiany to płaciłbym o połowę mniej, a może nawet o 75% mniej skoro zmieniłaby się definicja gospodarstwa domowego.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 31.01.2014 o godz. 15:48.