|
Przecież już teraz mamy abonament od każdego gospodarstwa domowego. Co z tego, że nie mieszkam praktycznie na wsi, a płacić muszę, łącznie dwa abonamenty rocznie.
Jeśli weszłyby nowe zmiany to płaciłbym o połowę mniej, a może nawet o 75% mniej skoro zmieniłaby się definicja gospodarstwa domowego.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 31.01.2014 o godz. 15:48.
|