Jakby mało było podatków tuskojady planują przekształcenie dotychczasowego abonamentu TV (który coraz mniej osób płaci, ale nawet oficjalnie są przecież zwolnienia dla rencistów) na podatek audiowizualny płatny od każdego gospodarstwa domowego, niezależnie czy macie zarejestrowany odbiornik czy nie
http://biznes.interia.pl/media/news/...alna-w,1988208
Jak to było? "by żyło się lepiej..."