Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25632
Stary 31.01.2014, 15:14
Jakby mało było podatków tuskojady planują przekształcenie dotychczasowego abonamentu TV (który coraz mniej osób płaci, ale nawet oficjalnie są przecież zwolnienia dla rencistów) na podatek audiowizualny płatny od każdego gospodarstwa domowego, niezależnie czy macie zarejestrowany odbiornik czy nie
http://biznes.interia.pl/media/news/...alna-w,1988208

Jak to było? "by żyło się lepiej..."