Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67284
Stary 31.01.2014, 12:17
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Śmiem się nie zgodzić z tymi zmysłami a przynajmniej zdrowymi.

Szczerze - pogardziłbym i gardził całą noc do rana jakby się to spełniło. Pomijając kwestie nie piłkarskie to gwiazdka która strzela focha i przestaje grać bo szuka nowego klubu niech spier......
Hm... Czyli Dudka też odpada Pamiętam np. taki mecz z Lechem. Sędzia bardzo chciał Dudkę oszczędzić, ale Dudka robił wszystko żeby dostać czerwień i zademonstrować niezadowolenie, że go nie opylono jak była oferta.

mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Marcelo to według mnie nie jest takie całkowite sci-fi. W Hannoverze gra beznadziejne, wybierany do najgorszych jedenastek ligi, czołówka rankingów na najgorszy transfer w Bundeslidze. Wiadomo, że w grę wchodziłoby tylko wypożyczenie na odbudowanie (szczególnie pewności siebie), ale wobec problemów Jovanovica na pół roku byłby jak znalazł.

Ale to pewnie i tak nie o niego chodzi.
Marcelo może być nazywany najgorszym transferem rundy, ale grał i gra nadal. Za ostatni mecz zebrał nawet przyzwoite noty - 2,6 na Transfermarkt, 3 u Bilda i 3,5 na Kickerze, co i tak jest progresem w stosunku do 5 i 5,5, które przeważnie dostawał. No i reszta defensywy dostała podobne noty za ostatni mecz, więc nie odstawał.

dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Przeciez mamy Chaveza, ktory ma przed soba "mundial" wiec mysle, ze bedzie w dobrej formie wiec po co tracic kase na wypozyczenie Marcelo ?
Brak zwrotności, kartki, fatalne operowanie piłką. Ja się Chaveza boję wystawiać.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując