Kocur napisał(a):

Śmiem się nie zgodzić z tymi zmysłami a przynajmniej zdrowymi. 
Szczerze - pogardziłbym i gardził całą noc do rana jakby się to spełniło. Pomijając kwestie nie piłkarskie to gwiazdka która strzela focha i przestaje grać bo szuka nowego klubu niech spier......
|
Hm...

Czyli Dudka też odpada

Pamiętam np. taki mecz z Lechem. Sędzia bardzo chciał Dudkę oszczędzić, ale Dudka robił wszystko żeby dostać czerwień i zademonstrować niezadowolenie, że go nie opylono jak była oferta.
mr_kwolf napisał(a):

Marcelo to według mnie nie jest takie całkowite sci-fi. W Hannoverze gra beznadziejne, wybierany do najgorszych jedenastek ligi, czołówka rankingów na najgorszy transfer w Bundeslidze. Wiadomo, że w grę wchodziłoby tylko wypożyczenie na odbudowanie (szczególnie pewności siebie), ale wobec problemów Jovanovica na pół roku byłby jak znalazł.
Ale to pewnie i tak nie o niego chodzi.
|
Marcelo może być nazywany najgorszym transferem rundy, ale grał i gra nadal. Za ostatni mecz zebrał nawet przyzwoite noty - 2,6 na Transfermarkt, 3 u Bilda i 3,5 na Kickerze, co i tak jest progresem w stosunku do 5 i 5,5, które przeważnie dostawał. No i reszta defensywy dostała podobne noty za ostatni mecz, więc nie odstawał.
dynek.pl napisał(a):

|
Przeciez mamy Chaveza, ktory ma przed soba "mundial" wiec mysle, ze bedzie w dobrej formie wiec po co tracic kase na wypozyczenie Marcelo ?
|
Brak zwrotności, kartki, fatalne operowanie piłką. Ja się Chaveza boję wystawiać.