|
Po tym jak jakimś cudem udało nam się zakontraktować Stilicia, większość już całkowicie odleciała. Tłum krzyczy Melikson! Dobre żarty.
Jak już tak żartujemy, to obstawiam wznowienie kariery Tomka Frankowskiego. Potrzebujemy napadziora! I będzie.
Franek był widziany na otwarciu bazy treningowej w Myślenicach. Więc może być coś na rzeczy...
Ja nie mogę....
Hmm.. może Kuba Błaszczykowski w ramach rehabilitacji i powrotu do formy po kontuzji?
Ostatnio edytowane przez MłodePokolenie : 31.01.2014 o godz. 10:39.
|