Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67276
Stary 31.01.2014, 10:36
Zapewne Dariusz Dudka. I pewnie jako stoper by był ustawiany albo walczył będzie z Ostoją. Dwóch DM w kadrze to dużo?
Ostatnio edytowane przez hunter : 31.01.2014 o godz. 10:38.
Odpowiedz cytując