Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25623
Stary 31.01.2014, 10:27
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Tu masz odpowiedź na ten temat :
Z tego nic nie wynika. To ,że ktoś złożył skargę ,nie jest dowodem na jego niewinność . Jak Trybunał w Strasburgu wyda wyrok to się do tego odniosę.