shaggy napisał(a):

|
Kilka razy na tym forum naśmiewałem się z Gogusia Leśnodorskiego i jego bajeczek...
|
Widzę że przez tego "Gogusia" to masz niezły ból zwieraczy, bo tylko o nim piszesz i zawsze z pianą na pysku.
Jak ty się śmiejesz z "Gogusia" to nam się już śmiać nie chce z Jacusia, za dużo to nie zdrowo i oby był u was jak najdłużej
serek.c2 napisał(a):

|
Przychody gwałtownie skoczyły od momentu przyjścia tego fifarafy czy już były na podobnym poziomie przed jego obecnością w klubie?
|
Danych brakuje ale po przyjściu fifarafy zaczęli nawet fajne kolekcje robić i mocno poszerzyli współpracę z adidasem, porozumieli się z kibicami i teraz poszerzają powierzchniowo sklep.
Sklep to pewnie powiększają bo będą trawę hodować
