Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Eraziel
Junior Member
Od: 11.2013
Offline
#
67268
31.01.2014, 02:06
A może chodzi o Nuneza, Alvareza, Siwakowa albo Czikosza?
Eraziel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eraziel
Znajdź inne posty napisane przez Eraziel