|
ZWE: Dudka tez jest pomocnikiem, więc wychodzi ze będziemy mieć ich nadmiar...
Nie ma co ukrywać, że największą potrzebą Wisły na dzien dzisiejszy jest pozyskanie napastnika. Liczę, ze w ciągu najbliższego tygodnia ta sprawa sie rozwiąze, bo jak Brozio nie bedzie mógł grać to kaplica.
Co do Riosa - dobry pilkarz, za wczesnie sie go w Wiśle pozbyli. cóż...
|