Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67260
Stary 30.01.2014, 23:48
ZWE: Dudka tez jest pomocnikiem, więc wychodzi ze będziemy mieć ich nadmiar...

Nie ma co ukrywać, że największą potrzebą Wisły na dzien dzisiejszy jest pozyskanie napastnika. Liczę, ze w ciągu najbliższego tygodnia ta sprawa sie rozwiąze, bo jak Brozio nie bedzie mógł grać to kaplica.

Co do Riosa - dobry pilkarz, za wczesnie sie go w Wiśle pozbyli. cóż...
Odpowiedz cytując