WISŁAZWE napisał(a):

Wam się chyba w głowie przewraca. Ilu mamy mieć tych pomocników? 3/4 kadry?
A Brożek dalej sam.. A nie przepraszam z Klariciem.
|
Mamy aż jednego defensywnego pomocnika, który też do tej pory grał jak grał. Na wyjazdach nasz środek pomocy w ogóle nie istniał, akurat defensywny pomocnik to tu jest potrzebny na gwałt odkąd odpuszczono Sobola...
Lepszy Dudka w środku niż Piotrek Brożek albo Burdeński, a w ataku skoro mógł grać Boguski to i Donald lub młody Klarić da sobie radę jeśli tfu tfu Brożkowi coś się stanie, a my nikogo nie kupimy (chciałbym się mile zaskoczyć jakimś transferem)