Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67259
Stary 30.01.2014, 23:46
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Wam się chyba w głowie przewraca. Ilu mamy mieć tych pomocników? 3/4 kadry?


A Brożek dalej sam.. A nie przepraszam z Klariciem.
Mamy aż jednego defensywnego pomocnika, który też do tej pory grał jak grał. Na wyjazdach nasz środek pomocy w ogóle nie istniał, akurat defensywny pomocnik to tu jest potrzebny na gwałt odkąd odpuszczono Sobola...

Lepszy Dudka w środku niż Piotrek Brożek albo Burdeński, a w ataku skoro mógł grać Boguski to i Donald lub młody Klarić da sobie radę jeśli tfu tfu Brożkowi coś się stanie, a my nikogo nie kupimy (chciałbym się mile zaskoczyć jakimś transferem)
Odpowiedz cytując