Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9141
Stary 30.01.2014, 23:39
Taa, pamiętam jak Maaskant go opierniczał krzycząc: "Think! Think!!!!

A co do prawych obrońców to dobry był jeszcze Peter Singlar. Miał chłopak i drybling i ciąg do przodu. Alvarez, moim zdaniem był średnim zawodnikiem. Wyróżniało go tylko to, że wzięliśmy go z ligi włoskiej.
Odpowiedz cytując