|
Taa, pamiętam jak Maaskant go opierniczał krzycząc: "Think! Think!!!!
A co do prawych obrońców to dobry był jeszcze Peter Singlar. Miał chłopak i drybling i ciąg do przodu. Alvarez, moim zdaniem był średnim zawodnikiem. Wyróżniało go tylko to, że wzięliśmy go z ligi włoskiej.
|