Tominho napisał(a):

@Karherop
Gdyby chodziło o kogoś do sztabu szkoleniowego, to ten dziennikarz nie porównywałby tego powrotu do Pawła Brożka (czynnego piłkarza).
|
być może, choć J. Basałaj twierdzi właśnie że chodzi o Frankowskiego
Nie mniej jednak cieszyłbym się bardzo gdyby właśnie ktoś z dwójki Franek/ Szymek miał u nas pracować.
oznaczało by to rychłą współpracę z AP21, o której jednak wciąż cicho...