Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67250
Stary 30.01.2014, 22:32
Tominho napisał(a):Wyświetl post
@Karherop

Gdyby chodziło o kogoś do sztabu szkoleniowego, to ten dziennikarz nie porównywałby tego powrotu do Pawła Brożka (czynnego piłkarza).
być może, choć J. Basałaj twierdzi właśnie że chodzi o Frankowskiego

Nie mniej jednak cieszyłbym się bardzo gdyby właśnie ktoś z dwójki Franek/ Szymek miał u nas pracować.

oznaczało by to rychłą współpracę z AP21, o której jednak wciąż cicho...
Odpowiedz cytując