|
Warzecha jako jeden z nielicznych po tej stronie barykady dziennikarzy potrafi samodzielnie myśleć i nie łyka wyłącznie partyjnych sloganów od tego całego frontu walki ze "śmieciówkami". Zawsze jak czytam jakiś jego test to widzę go stojącego 10.04.2010 r. pod Pałacem Prezydenckim.
|