arti napisał(a):

|
moim zdaniem to mial zdrowie do gonienia i szarpania sie przez caly mecz i niewiele wiecej.Alvarez byl ogolnie o wiele lepszy tylko ta fatalna balonowata wrzutka..
|
z tą balonową wrzutką to jest taka ciągnąca sie opinia po jednym meczu, w którym on rzucił rzeczywiscie z 20 takich dośrodkowan do bramkarza, ale nie przypominam sobie żeby tak robił zawsze (jakies asysty tez zaliczał).. poza tym to obronca i jako obronca wydaje mi sie spisywał sie najlepiej z wszystkich od czasów Baszcza. na początku na PO Jova też mi sie podobał, ale to było bardzo krótko.
co do Cikosa to tak, nie gra za wiele, jeszcze poważna kontuzja mu sie przytrafiła, ale Slovan to Slovan. najlepsza druzyna w tej lidze. nie wiemy czemu nie poszedł na wypozyczenie czy go nie sprzedali gdzies.